29 Ağustos 2016 Pazartesi

30 AĞUSTOS VE BULDUK İLE ALTINTAŞ AİLELERİNİN MUTLU GÜNLERİNDEN BİRİ

BUGÜN 30 AĞUSTOS. BİZLER İÇİ, BULDUK VE ALTINTAŞ AİLELERİ İÇİN SEVİNÇLİ BİR GÜN. BULDUKLAR, İKİNCİ ÇOCUKLARI ZERGÜN UTKU’NUN DÜNYA SOFRASINA BAĞDAŞ KURMASININ MUTLULUĞUNU YAŞIYORLARDI. BULDUK AİLESİNİN HER 30 AĞUSTOS’TA KUTLADIĞI BU MUTLULUĞA,  ALTINTAŞ AİLESİ DE, 30 YIL SONRA,1 KASIM 1980’DE, BENİM İLE ZERGÜN UTKU’NUN YAŞAMLARINI BİRLİKTE SÜRDÜRMEK KONUSUNDAKİ İLK ADIMI ATTIKLARI NİŞANLARI İLE KATILMAYA BAŞLADI. HER İKİ AİLE İÇİN BÜTÜNLEŞİK BİR MUTLULUK 36 YILDIR SÜRMEKTE.

MUTLU GÜNLERİMİZİ BİRLİKTE YAŞAYARAK ÇOĞALTTIĞIMIZ, ÜZÜNTÜLÜ GÜNLERİMİZİ BİRLİKTE PAYLAŞARAK GİDERMEYE ÇALIŞTIĞIMIZ BU 36 YILLIK BİRLİKTEĞİLİMİZİN EN GÜZEL ARMAĞANI, OĞLUMUZ DOĞUŞ MURAT OLDU. OĞLUMUZ DOĞUŞ MURAT ÖNCE GELİNİMİZ MARİE CECİLE,SONRASINDA İSE İKİ PRENSES VE BİR  PRENS ARMAĞAN EDEREK ZENGİNLİĞİMİZE ZENGİNLİK KATTILAR.

YAŞAM YOLDAŞIM, SEVGİLİM ZERGÜN UTKU’NUN DOĞUM GÜNÜNÜ, ESKİMEDEN ESKİTTİĞİ YILLARA BİRİNİ DAHA EKLEDİĞİNDEN ÖTÜRÜ KUTLUYORUM VE İYİ Kİ DOĞDUN DİYORUM. VE BİRLİKTE, ÇOCUKLARIMIZLA,TORUNLARIMIZLA, YAKINLARIMIZLA YILLARI, ESKİMEDEN GERİMİZDE BIRAKACAĞIMIZ SAĞLIKLI,MUTLU YILLAR DİLİYORUM.

BU GÜNDE, BİZLERİN DÜNYAYA GELMEMİZİN BAŞ AKTÖRLERİ OLAN AYHAN-MUAMMER BULDUK İLE EMİNE-MURTAZA ALTINTAŞ’I SEVGİLERİMLE ANIYORUM VE ONLARI SELAMLIYORUM.30.08.2016


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder